Vėdinimas

Vėdinimas – tai procesas, kuomet pašalinamas panaudotas oras ir tuo pačiu pakeičiamas lauko oru. Kartu su šiuo procesu, kuomet tai reikalinga ar būtina, oras yra filtruojamas, pašildomas ar atvėsinamas, sudrėkinamas ar nusausinamas.

icon.img

Pašalinami nepageidaujami kvapai iš patalpų: nuo kaitlentės, iš vonios, tualeto

Jei jaučiami tokie simptomai, kaip akių perštėjimas, lūpų džiūvimas, sausumas gerklėje ir nosyje, tuomet patalpoje oras yra per sausas, arba tai gali būti su buitine veiklą susijusių veiksnių pasekmė.

icon.img

Palaikomas patalpų oro drėgmės balansas

Žmogui sunku nustatyti oro drėgnumą vien tik savo pojūčiais. Tokie jutimai, kuriuos dažniausiai vertiname kaip sauso oro ženklus, gali būti sukeliami ir ore esančių dulkių arba kitų nešvarumų. Sausumo įspūdis gali kilti ir dėl to, kad patalpoje paprasčiausiai per šilta. Tokiu atveju pats paprasčiausias sprendimas – vėdinti patalpas, bei keliais laipsniais sumažinti temperatūrą.

icon.img

Atstatomas reikalingas deguonies kiekis patalpose

Patalpas reikia vėdinti nepriklausomai nuo sezono. Mechaninės, automatizuotos sistemos nuolat vėdina Jūsų patalpas tai užtikrindamos komfortišką ir sveiką aplinką jūsų patalpose.

icon.img

Iš šalinamo oro į patalpas grąžinama iki 80% tiekiamo oro pašildymui reikalingos šilumos

Per daug šiltose ir nevėdinamose patalpose mažėja darbingumas, blogėja savijauta, neretai vargina galvos skausmai. Patalpų temperatūra šaltuoju metų laikotarpiu turi būti 18–22 laipsnių šilumos.